•  
     

 • نشست هم اندیشی سفیران دانشجویی جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران نشست هم اندیشی سفیران دانشجویی جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران
  دعوت از جامعه دانشجویی برای مشارکت در حفاظت از محیط زیست
 • تفکر توسعه پایدار باید در اذهان شکل بگیرد تفکر توسعه پایدار باید در اذهان شکل بگیرد
  رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: اگر تغییر در اذهان و رفتارهای ما نسبت به طبیعت در توسعه رخ ندهد، ممکن است رشد اقتصادی بالا رود اما این را نمی توانیم توسعه بگوییم.
 • اولویت‌های محیط زیست در دولت دوازدهم اولویت‌های محیط زیست در دولت دوازدهم
  به گزارش افکارنیوز، در آستانه معرفی کابینه دوازدهم، گمانه‌زنی‌ها در مورد گزینه حسن روحانی برای ریاست سازمان محیط زیست اوج گرفته است. در این میان بررسی اولویت‌های محیط زیست کشور و ویژگی‌های لازم برای رئیس سازمان محیط زیست از محوری‌ترین مسائل است که در این باره مدیر کل مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست بر ضرورت ایجاد زبان مشترک بین محیط زیست و ساختارهای توسعه ای کشور به عنوان مهمترین اولویت سازمان محیط زیست تاکید می‌کند.
 • جهان برای انتشار حدود هزار گیگاتن کربن دیگر گنجایش دارد جهان برای انتشار حدود هزار گیگاتن کربن دیگر گنجایش دارد
  تهران - ایرنا - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: جهان تا سال 2100 ظرفیت انتشار دو هزار و 900 گیگا تن کربن را دارد که تاکنون هزار و 900 گیگاتن آن در فضا ساطع شده و فقط ظرفیت حدود هزار گیگاتن دیگر باقی مانده است.
 • پلاستیک به مقابله با گرما برمی‌خیزد پلاستیک به مقابله با گرما برمی‌خیزد
  به‌گزارش دانشمندآنلاین، این ورقه نازک که از مخلوط پلاستیک شفاف و شیشه ساخته ‌شده است، علاوه‌براینکه هیچ نور مرئی را جذب نمی‌کند می‌تواند گرما را از هر سطحی که آن را لمس کند، بیرون بکشد...