•  
     

مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف با حضور اعضای موظف هیئت مدیره و مدیران این مجموعه پیش از ظهر امروز دوشنبه در سالن جلسات این شرکت برگزار شد. تعداد بازدید 315
معارفه سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف
به گزارش روابط عمومی لطیف در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس خشوعی ، مهندس مرتضوی به عنوان سرپرست جدید شرکت معارفه شدند . ایشان طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر حضور در خط مقدم تولید را فرصتی بی نظیر برای تلاشگران این عرصه دانستند .
کد خبر: 1500 تاریخ انتشار 1399/11/13

معارفه سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف

مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف با حضور اعضای موظف هیئت مدیره و مدیران این مجموعه پیش از ظهر امروز دوشنبه در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی لطیف در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس خشوعی ، مهندس مرتضوی به عنوان سرپرست جدید شرکت معارفه شدند .

ایشان طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر ، حضور در خط مقدم تولید را فرصتی بی نظیر برای تلاشگران این عرصه دانستند .

ارائه گزارشات به موقع به ویژه میزان تولید به هلدینگ های بالاسری و رهنمودهایی در خصوص چگونگی تولید ، فروش و مسائل مالی از دیگر موضوعاتی بود که توسط ایشان مطرح شد.

مرتضوی ، رمز موفقیت شرکت لطیف را در همدلی و همکاری مشترک کلیه مدیران و کارکنان این شرکت دانست و بر تداوم آن تاکید کردند .

همچنین در این جلسه مقرر شد تا در روزهای آتی جلسه ای با حضور همه کارکنان با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شود .

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان