•  
     

جلسه در هلدینگ تاسیکو تعداد بازدید 299
اولین نشست رسمی مدیران عامل شرکتهای گروه سلولزی شستا با حضور سرپرست جدید این هلدینگ برگزار شد
به گزارش روابط عمومی تاسیکو به دستور ابرو فراخ سرپرست جدید تاسیکو اولین نشست رسمی مدیران عامل شرکتها در دفتر مدیرعامل گروه صنعت سلولزی شستا برگزار شد. در این نشست صمیمی و کاری که برای اولین بار بصورت مشترک و بعد از شیوع کرونا در مجموعه سلولزی برگزار شد
کد خبر: 1498 تاریخ انتشار 1399/11/07اولین نشست رسمی مدیران عامل شرکتهای گروه سلولزی شستا با حضور سرپرست جدید این هلدینگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی تاسیکو به دستور ابرو فراخ سرپرست جدید تاسیکو اولین نشست رسمی مدیران عامل شرکتها در دفتر مدیرعامل گروه صنعت سلولزی شستا برگزار شد.

در این نشست صمیمی و کاری که برای اولین بار بصورت مشترک و بعد از شیوع کرونا در مجموعه سلولزی برگزار شد مدیران عامل شرکتها گزارش مختصری از وضعیت مجموعه های تحت پوششان ارائه نمودند و از نقاط قوت و مشکلات شرکتهای تحت مدیریتشان با مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین به گفتگو پرداختند.

سرپرست تاسیکو نیز ضمن ابراز امیدواری از روند رو به رشد شرکتها در حوزه تولید، فروش و سودآوری با اشاره به نقاط قوت مجموعه ها و استفاده از ظرفیتهای مشترک شرکتهای گروه افزود:

عملکرد مثبت و رو به رشد شرکتها در سالی که به فرمان رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید نامگذاری شده است با همت تک تک مدیران و کارگران زحمتکش مجموعه شرکتهای سلولزی حاصل شده و قابل تقدیر است. وی در ادامه گفت: توقع شستا و تاپیکو از هلدینگ تاسیکو و مجموعه شرکتهای گروه سلولزی، حرکت در جهت توسعه و افزایش بهره وری در صنعت سلولزی کشور بوده که این مهم بدون تمرکز و تلاش مضاعف در جهت حل مشکلات موجود و هم افزایی بین پتانسیلهای بالقوه شرکتهای گروه میسر نخواهد شد.

ابرو فراخ ضمن اشاره به اهمیت تسریع در روند تکمیل پروژه بیستون کرمانشاه اضافه کرد : یکی از استراتژی های اصلی تاسیکو، توسعه سرمایه گذاری و افزایش خدمات رسانی و حفظ منافع سهامداران اصلی و ایجاد اشتغال پایدار است، لذا توقع داریم کلیه شرکتهای گروه در راستای تحقق اهداف و استراتژی های تعیین شده شستا و تاپیکو تمام همت خود را بکار گرفته تا شاهد موفقیت روز افزون هلدینگ سلولزی و شرکتهای تابعه آن باشیم.

مقرر گردید این جلسات بصورت منظم و هر بار به میزبانی یکی از شرکتهای گروه در فواصل زمانی معین برگزار گردد.بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان